SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Merhaba 3 yaşındaki kızımın 1 bucuk yıldır dişleri çürüyor biberon emzik hiç kullanmadı. Su çiçeği geçirdikten sonra dişleride çürümeye başladı. Ve şimdi de kırılmalar olmaya başladı. Ağrı yapıyor artık. Geç kaldık farkındayım ama şu andan itibaren neler yapabiliriz? Doktor korkusuda var.
Fadime Ekmekci

SADEMDİŞ ÇİVRİL:
Merhabalar diş çürümesinin su çiçeğiyle bir ilgisi olmaz.Gelip muayene olursanız çocuk hekimimiz mevcuttur.O sizi bilgilendirecektir.Adres:
Çarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
Çivril / DENİZLİ

Telefon:
0258 713 00 25

e-Posta:
[email protected]

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdiscivril.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril
Son Güncelleme: 28.01.2023

MEGA DIGITAL © 2019