SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

MERHABA,DİŞİMİN ÇEKİLDİĞİ GÜN AYNI ANDA YERİNE İMPLANT YAPTIRABİLİYORMUYUM? CERRAHINIZ HERGÜN BULUNUYORMU TANDEVU ALMAK İSTESEM EN ERKEN NEZAMAN ALABİLİRİM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER.
HATİCE ADAK

SADEMDİŞ ÇİVRİL:
Merhabalar Hatice Hanım çekim yapıldığı gün eğer çekim yeri ve kemik yapınız uygunsa aynı anda implant uygulaması yapılabilir fakat bunun için gelip muayene olmanız ve bu uygunluk durumunun değerlendirilmesi gerekmektedir. Polikliniğimizde hafta içi her gün cerrahımız bulunmaktadır randevu oluşturmak istediğiniz takdirde her gün cerrahlarımızın uygunluğuna göre randevu oluşturabiliriz. Sağlıklı günler dileriz.Adres:
Çarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
Çivril / DENİZLİ

Telefon:
0258 713 00 25

e-Posta:
[email protected]

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdiscivril.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril
Son Güncelleme: 28.01.2023

MEGA DIGITAL © 2019