SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Çenemde çiğnerken bi acı var sol tarafımda özellikle cenemi basarken sol çene eklemimde acı oluyor cenem sanki biraz kayık gibi dişlerim birbirinin üzerine tam oturmuyor
İbrahim yıldırım

SADEMDİŞ ÇİVRİL:
İbrahim Bey merhaba hafta içi ve cumartesi günü 08.30-18.00 arasında kliniğimize muayene olmak için gelebilirseniz Çene Cerrahisi uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. Sorunun sebebini araştırıp size yardımcı olmaya çalışalım. Geçmiş olsun iyi günler dileriz.Adres:
Çarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
Çivril / DENİZLİ

Telefon:
0258 713 00 25

e-Posta:
[email protected]

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdiscivril.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çivril
Son Güncelleme: 28.01.2023

MEGA DIGITAL © 2019